Ze sportu str.3
Nr 71
 • Piłkarski weekend w Rdzawce
  Przy Zespole Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum w Rdzawce odbył się IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rdzawki ?Wakacje 2017?.
 • Wierchy rozpoczęły sezon
  Drużyna Wierchy Rabka-Zdrój, występując na miejskim stadionie przy ulicy Jana Pawła II, rozpoczęła nowy sezon w klasie A.
 • Tour de Pologne w Rabce-Zdroju
  Rabka-Zdrój kolejny już raz  znalazła się na trasie najbardziej prestiżowego w Polsce wyścigu kolarskiego, 74. Tour de Pologne.
 • XII Czorsztyńska Biesiada Kajakowa im. Emila Węglorza
  W dniach od 22.07.2017r. do 30.07.2017r. odbyła się ?XII Czorsztyńska Biesiada Kajakowa im. Emila Węglorza? nad Zalewem Czorsztyńskim, zorganizowana przez TKKF Ognisko ?Carlina? w Rabce-Zdroju, Sekcję Turystyki Kajakowej i Urząd Miejski w Rabce-Zdroju.
  Więcej o Biesiadzie oraz wyniki zawodów na stronie internetowej
  www.kajaki.rabka-net.pl.
  Także na tej stronie relacja z kajakowej wędrówki członków Sekcji Turystyki Kajakowej TKKF ?Carlina? Rabka-Zdrój po 5. rzekach między Pojezierzem Drawskim a Borami Tucholskimi.
 • Festyn góralski i zawody rowerowe
  Jak połączyć góralszczyznę i sport? To nic trudnego. Festyn Góralski, który odbył się 13 sierpnia  na sportowo był dowodem na to, że łącząc te dwie, pozornie dalekie od siebie dziedziny, można świetnie się bawić.
 • Nowy rekord Polski w dmuchaniu balona z gumy do żucia!
  Duży, większy i? ogromny! Mimo kapryśnej pogody i wiatru, który nie sprzyja dmuchaczom, na starcie XV Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia pojawiło się niemal 40 osób.
 • VII Turniej Szachowy pamięci Józefa Kotary
  40 szachistów z Wrocławia, Krakowa, Myślenic, Gorlic, Dobczyc, z Nowego Sącza, Wieliczki, Zakopanego, Jordanowa, Toporzyska, Mszany Dolnej, Skomielnej Białej i Rabki- Zdroju uczestniczyło w VII Turnieju Szachowym pamięci Józefa Kotary.
 • Rabka Skate Jam Vol. II
  Zawodnicy z różnych części kraju  przyjechali w weekend do Rabki-Zdroju, by wziąć udział po raz trzeci w zawodach deskorolkowych Rabka Skate Jam Vol. II, które zostały rozegrane w skate-parku w Parku Zdrojowym.