Start Rocznik 2021 (nr 111-122) nr 111 Kronika Grupy Podhalańskiej GOPR str.20
Kronika Grupy Podhalańskiej GOPR str.20 PDF Drukuj Email

 • SZLACHETNA PACZKA 2020
  Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR - podobnie jak w roku poprzednim - uczestniczyli w finale akcji Szlachetna PACZKA, rozwożąc w dniach 12 i 13 grudnia przygotowane przez darczyńców paczki do rodzin będących beneficjentami akcji na terenie działania naszej Grupy.
 • URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO WSPIERA GRUPĘ PODHALAŃSKĄ GOPR
  Profesjonalne niesienie pomocy turystom i mieszkańcom gór nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc wielu podmiotów wspierających naszą działalność. Jednym z nich - który od wielu lat nas wspiera - jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Małopolska.
 • ZOSTAŃ RATOWNIKIEM GP GOPR!
  Zachęcamy do udziału w egzaminie wstępnym do Grupy Podhalańskiej GOPR, który planujemy na 27 lutego 2021 roku. Egzamin rozpocznie się o g. 8.00.
 • NOWY PONTON DLA PSÓW!
  Przewodnicy Psów Ratowniczych Grupy Podhalańskiej GOPR mieli okazję w zeszłym tygodniu wypróbować nowy ponton przeznaczony do działań z psami na wodzie. Jego unikalna budowa pozwala psu na lepszą i efektywniejszą pracę węchową.
 • 14 - 20.12.2020
  Duże restrykcje, spory ruch w górach, ograniczone możliwości szkoleniowe powoduję, że Służba Górska jest poważnym wyzwaniem.
 • 28.12.2020 - 04.01.2021
  Okres sylwestrowo-noworoczny tym razem okazał się inny niż zazwyczaj. Pomimo obostrzeń, zamknięcia stoków narciarskich i schronisk w górach ruch spory.