Start Nr 148 Ze sportu str. 4
Ze sportu str. 4
  • Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął doroczny konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i pożytku publicznego na realizację zadań publicznych w za-kresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2024 roku. Dotacje zostały przyznane na dwanaście projektów. Łącznie na zadania przeznaczono 220.000 zł.

  • 4 stycznia 2024r. UKS Romer Rabka-Zdrój przeprowadził Pierwsze Rodzinne Zawody. Wyzwanie podjęło 14 drużyn w składzie rodzic + dziecko. Drużyny startowały w konkurencjach: bieg dookoła sali, skok w dal z miejsca i skok wzwyż.

  • Dwa dni emocji, gry i walki o każdy centymetr boiska. W tym turnieju bez tego nie osiąga się sukcesu. Nasza ekipa pojechała bronić tytułu. Wygrać ten turniej jest bardzo ciężko, a obronić tytuł?! jeszcze trudniej. Ale Nasi poradzili sobie z tym nie lada wyzwaniem.

  • XI Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu, Rabka-Zdrój odbędzie się 26-27 lutego 2024. Organizatorem Senioriad od 2014 roku są Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Marek Szarawarski – pomysłodawca imprezy.